5 prekvapivých vecí, ktoré ste o nás nevedeli

7 vecí o nás

Ďakujeme Vám vopred za Váš záujem dozvedieť sa o nás viac, nebudeme Vás dlho zdržiavať.

Upratovacích servisov je v dnešnej dobe ako húb po daždi, na tomto sa spolu určite zhodneme. Ako si však vybrať spoločnosť, ktorá Vás nesklame, vykoná služby kvalite a prípadne Vám dá niečo ZDARMA? Toto sú otázky, ktoré sme si položili aj my a dnes poznáme na ne odpovede. Dobrá správa je, že práve vy môžete naše služby kedykoľvek využívať.

  1. 9 ročné skúsenosti s upratovacím servisom, z ktorých práve 5 rokov boli upratovacie služby poskytované v susednom Rakúsku, kde boli požiadavky na kvalitu vysoké. Vďaka tomu sme dnes zákazníkmi považovaní za odborníkov vo svojom smere.
  2. Vyškolení personál, ktorí je pracovne aj bezpečnostne poučení, čo umožňuje dosahovať požadovanú vysokú kvalitu od vedenia spoločnosti a tiež náročných zákazníkov. Personál je pravidelne kontrolovaní objektovým lídrom.
  3. Objektový líder je ďalším veľkým plusom, ktorým sa odlišujeme od väčšiny upratovacích servisov. 100% – ná kontrola zamestnancov, dohľad na kvalitu služieb, námatkové kontroly personálu, to je to čo Vám prináša náš objektový líder. Ďakujeme nášmu tímu.
  4. Reakcia na požiadavky vždy a všade. Pokiaľ radšej komunikujete cez telefón, nemusíte sa báť, že telefón nezdvihneme. Pokiaľ sme časovo vyťažení, prípadne to situácia neumožňuje, vždy je Vám v ten istý deň telefonát adresovaný naspäť. Pokiaľ máte radšej mailovú komunikáciu ručíme Vám za odpovedanie na mail do 24 hodín.
  5. Pravidelné rozširovanie služieb ku Vašej spokojnosti. K novej obľúbenej službe našich zákazníkov patrí práve prenájom vstupných rohoží do firemných objektov a spoločných bytových priestorov. Dočítate sa o ňom tu: http://hbcleaning.sk/ponuka-upratovacich-sluzieb/prenajom-rohoziek/ .

Aby sme Vás dlho nezdržiavali článok je iba o 5 veciach, ktoré ste s najväčšou pravdepodobnosťou o nás nevedeli. Pridanej hodnoty, ktorú v upratovacích službách prinášame je podstatne viac. Preto čoskoro pre Vás zverejníme podobne krátky článok, kde Vám predstavíme dodatočných 5 vecí o nás, ktoré Vás zaručene prekvapia.

V ďalších krátkych článkoch Vám vždy poskytneme zopár užitočných návodov a vecí, ktorým sa musíte pri upratovaní a čistení určite vyvarovať.

Ak ste sa dostali až sem, tak ste nás potešili a budeme radi, keď si viac o nás a našich službách pozriete na našej stránke www.hbcleaning.sk .

Tím HB Cleaning

Portfólio

Kontaktujte nás