Strojové čistenie podlahy

Podlahu nestačí len klasicky umývať

Strojové čistenie podlahy je najčastejšie podceňovanou činnosťou u zákazníkov. Vhodné je pre všetky druhy podláh či už ide o PVC, linoleum alebo dlažbu. Nezáleží na veľkosti podlahy, ktorú potrebujete vyčistiť ani na jej znečistení. Strojové čistenie podlahy poskytujeme na akomkoľvek poschodí, ktoré potrebuje dodať podlahe čistý vzhľad. Najčastejšie žiadanou a potrebnou službou je čistenie podlahy na prízemí budov, kde podlaha častokrát po rokoch stratí svoju pôvodnú farbu. Správnou kombináciou podlahového stroja a čistiacej chémie zbavíme podlahu nežiadúcich znečistení a obnovíme jej vzhľad.

Disponujeme podlahovými strojmi s ručnou obsluhou, preto pre efektívne vyčistenie zvolíme ich najvhodnejšiu kombináciu. Je správne podlahu pravidelne udržiavať, avšak nielen klasicky umývať, ale z času na čas detailnejšie vyčistiť podlahovým strojom. Takto eliminujete riziko znehodnotenia podlahy do budúcna a zabezpečíte čistý a najmä pôvodný vzhľad podlahy. Nie je to škoda, keď pár rokov stará podlaha už nevyzerá ako keď bola nová? A pritom stačí tak málo.

Vykonávame kompletné upratovacie a čistiace služby pre priestory každého druhu. Zmluvne pracujeme s firmami, poisťovňami, obchodnými centrami, ale tiež bytovými družstvami, spoločenstvami vlastníkov bytov (SVB), ale aj jednotlivcami, ktorí na upratovanie nemajú čas a doprajú si zaslúžený oddych.

20201208_125839

Ako to funguje ?

Zavolajte

Oslovte nás a priblížte nám Vaše požiadavky.

Obhliadka

Vykonáme obhliadku priestorov a dohodneme primeraný rozsah prác

Cenová ponuka

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

Čistenie

Strojovo vyčistíme podlahu.

Pomoc pre Kristínku

Pomáhame druhým. Zapojte sa aj Vy a pomôžte tým, ktorí to potrebujú.