Upratovanie spoločných priestorov

Rajóny sú minulosťou

Upratovanie spoločných priestorov vo vchode patrí medzi základné činnosti našej spoločnosti. Špecializujeme sa na upratovanie bytových domov každej veľkosti. Nezáleží či sa vo vchode nachádzajú štyri byty alebo sto bytov, taktiež nezáleží či ste bytový dom o jednom vchode alebo desiatich vchodoch, naše služby poskytujeme pre každého.

Bytový dom si môže vybrať medzi pravidelným upratovaním podľa dohodnutého rozsahu a frekvencie (najčastejšie 1x týždenne) alebo jednorazovým čistením na základe presne zadanej požiadavky, napríklad po revitalizácií vchodu, výmeny výťahu alebo maľovke.

20201208_124544

Na čistotu je potrebné dbať od podlahy až po prach na hydrantoch a pavučiny. Pre dodržiavanie kvality dodaných služieb dohliada pridelený objektový líder, ktorého úlohou je spokojnosť všetkých zúčastnených strán. Zverte upratovanie vášho vchodu do našich rúk, venujte čas tomu čo máte radi a v čom ste lepší, zabudnite na starosti s upratovaním a povinnosťami s ním spojené. Opäť vyšli rajóny na Vás a nemáte na ich vykonanie čas podobne ako ostatní susedia? Nechajte čistotu priestorov na nás a odľahčite sa od starostí s upratovaním.

Trenčiansky Kraj

Vykonávame kompletné upratovacie a čistiace služby pre bytovky v Trenčianskom kraji.

Jednorazové čistenie

Pravidelné čistenie

Vyberte si sami, čo je pre Vás najvhodnejšie alebo sa s nami poraďte.

Ako to funguje ?

Zavolajte

Oslovte nás a priblížte nám Vaše požiadavky.

Obhliadka

Vykonáme obhliadku priestorov a dohodneme primeraný rozsah prác

Cenová ponuka

Vypracujeme Vám cenovú ponuku.

Pravidelné upratovanie

Poskytujeme Vám pravidelné upratovanie Vašej bytovky 1x týždenne.

Výhody

Jednorazové upratovanie.
Pravidelné upratovanie.
Generálne upratovanie.​
Nástenky do vchodov zdarma.​
Účasť na Vašej domovej schôdzi.​

Cenník

Pravidelné upratovanie spoločných priestorov

1x týždenne
od 3,50
mesačne / byt
  • * Ceny sú informatívne

Cenová kalkulácia je pri upratovaní spoločných priestorov je rôzna a odvíja sa od viacerých faktorov. Pre vypracovanie cenovej ponuky je potrebná obhliadka priestorov. S cenou služieb sa Vám snažíme vždy vyhovieť a hľadáme riešenie pre obojstrannú spokojnosť.

Nástenky do bytovky

Všetci poznáme preplnenú vchodovú nástenku, na ktorej sa veľmi ťažko niečo hľadá a ešte ťažšie sa hľadá miesto pre nový oznam. My pre vašu bytovku vrátane upratovacieho servisu ponúkame bezplatné využitie našej doplnkovej služby. Nezapĺňame vašu vchodovú nástenku, ale k vám zavesíme našu nástenku, ktorá zabezpečí prehľadný vzhľad pre našu prezenčnú listinu, prípadné oznamy alebo novinky. Nenásilný vzhľad nástenky o rozmeroch 60×40 cm a jej prehľadné usporiadanie ocenia všetci obyvatelia vchodu.

Výhody nástenky

Bezplatná služba.
Primeraný rozmer 60×40 cm.
Prehľadnosť o našej službe.

Účasť na domovej schôdzy

Domová schôdza je častokrát prvým krokom k výberu upratovacej služby. Vybrať si zodpovednú a osvedčenú spoločnosť, ktorá dokáže zabezpečiť komplexné upratovacie služby nemusí byť také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá. Trh je dnes presýtený množstvom upratovacích firiem, ktorých úroveň je nízka a životnosť krátka. Vyhnite sa ďalším domovým schôdzam a vyberte si tu správnu čistiacu a upratovaciu spoločnosť na prvý krát.

Nezabudneme na Vás ani počas spolupráce a zúčastníme sa na ktorejkoľvek domovej schôdzi na ktorú nás pozvete. Ochotne si nájdeme čas na vaše požiadavky, postrehy, pochvaly a prípadné návrhy na zlepšenie ktorejkoľvek činnosti. Takýmto spôsobom nestratíme s Vami kontakt a služby môžeme neustále zdokonaľovať na mieru priamo pre váš bytový dom.

Prečo nás pozvať ?

Spoznáte nás.
Zodpovieme Vaše otázky​.
Upravíme ponuku na mieru.
Upresníme Vám naše služby.​
Poskytneme referencie.​

Pomoc pre Kristínku

Pomáhame druhým. Zapojte sa aj Vy a pomôžte tým, ktorí to potrebujú.