5 ďalších prekvapivých vecí, ktoré ste o nás netušili

7 vecí o nás

Ďakujeme Vám vopred za Váš záujem dozvedieť sa o nás viac, nebudeme Vás dlho zdržiavať.

Dnešný článok nadväzuje na článok, v ktorom sme Vám predstavili prvých 5 prekvapivých vecí, ktoré ste o nás pravdepodobne nevedeli. Ak ste si článok ešte neprečítali pokojne tak urobte tu: www.hbcleaning.sk/blogy/blog-5-prekvapivych-veci-o-nas/ . Priblížime Vám 5 bodov, v ktorých spočíva pridaná hodnota našej spoločnosti a nášho pracovného tímu. Samozrejme za rozvoj ďakujeme práve vám našim zákazníkom.

  1. Množstvo služieb úplne ZDARMA, ktoré prinášajú pre našich zákazníkov zaručenú spokojnosť. Do spoločných priestorov v bytových domoch vkladáme vlastné nástenky, aby sme našimi papiermi nezapĺňali cudzie nástenky. Pravidelná fotodokumentácia z upratovacej činnosti, ktorú na vyžiadanie kedykoľvek pošleme zákazníkovi nám taktiež pomáha dodržiavať kvalitu, ktorú vyžadujete. Na domovej schôdzi alebo zasadnutí vo vašej firme sa taktiež kedykoľvek zúčastníme, aby sme mohli upratovací servis opäť posunúť o latku vyššie.
  2. Charitatívny zber vrchnákov pre Kristínku, ktorá trpí viacerými ťažkými diagnózami. Jej rodičia vedia zameniť vrchnáky za peniaze, ktoré pomáhajú pokrývať aspoň časť liečby. Krabičky na zber vrchnákov sú umiestnené v priestoroch, kde sa staráme o čistotu a sú pravidelne odobrané našim personálom. Viac informácií tu: http://hbcleaning.sk/zber-stuplov-pre-kristinku/ .
  3. Postrehy / návrhy/ spokojnosť je názov mailu, ktorý je štvrťročne rozposielaný všetkým naším pravidelným zákazníkom. Mail obsahuje zopár základných otázok a tiež priestor na vyjadrenie postrehov, návrhov a spokojnosti. Vďaka tomuto mailu dostávame od zákazníkov pravidelnú spätnú väzbu a vieme dosahovať najvyššie kvality a neustále sa zdokonaľovať.
  4. Účasť na Vašej domovej schôdzi je pre nás samozrejmosťou. Zúčastníme sa na Vašej domovej schôdzi, kde sa Vám v krátkosti predstavíme a vypočujeme požiadavky na rozsah prác. Nezabudneme na Vás ani spolupráce a na každej domovej schôdzi, kde nás pozvete sa zúčastníme. Predchádzame tak nedorozumeniam a nedostatkom, keď môžu ľudia priamo povedať s čím sú spokojní, prípadne v čom by chceli službu vylepšiť. Viac sa dozviete tu: hbcleaning.sk/upratovacia-sluzba-novinky/domova-schodza/ .
  5. Neustále novinky, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme nám napomáhajú posúvať spektrum služieb a vašu spokojnosť vpred. Neustále pracujeme na vašich návrhoch a podnetoch, ktoré sú pre nás dobrou inšpiráciou a vám prinášajú spokojnosť. Vaše návrhy si vážime a preto sme vďační za každý jeden nápad, ktorý sa nám nebojíte povedať prípadne napísať či už mailovo alebo prostredníctvo sociálnej siete. Vaše názory sú pre nás dôležité rovnako ako vaša spokojnosť.

Tak spolu sme si predstavili 10 bodov, ktoré považujeme za pridanú hodnotu našej spoločnosti.

Dosť bolo o nás. V ďalších článkoch Vám poskytneme zopár užitočných informácií z upratovania a čistenia, ktoré Vám uľahčia každodennú starostlivosť o domácnosť.

Ak ste sa dostali až sem, tak ste nás potešili a budeme radi, keď si viac o nás a našich službách pozriete na našej stránke www.hbcleaning.sk .

Tím HB Cleaning

Portfólio

Kontaktujte nás