5 dôvodov prečo je týždenné upratovanie vchodu výhodné

cropped-Panda_4.png

Možno ste už nejaký čas premýšľali nad oslovením profesionálnej upratovacej služby na upratovanie vášho vchodu alebo bytového domu. Uvažovali ste o týždennej upratovacej službe a poznáte jej výhody?

Predstavte si to sami: S takýmto upratovaním vchodu raz v týždni odchádzate ráno z domu a poobede prichádzate domov do čistých spoločných priestorov. Podlaha je pozametaná a poumývaná, parapety a hydranty sú bez prachu, vstupné dvere sú čisté, na dohľad nie je žiada pavučina a k tomu tá príjemná vôňa. Stáva sa to každý týždeň. A nemuseli ste nič z toho robiť sami ani vy ani vaši susedia.

Profesionálne týždenné čistenie vášho vchodu môže byť pre vás, vašu rodinu a susedov prospešné z mnohých dôvodov. Poďme sa pozrieť na to, prečo je takáto služba prínosom.

  1. Týždenná služba upratovania vchodu zlepšuje susedské vzťahy

Určite to sami poznáte, odovzdávanie si kľúčov od rajónov, výmena mien na nástenke, kto je s upratovaním na rade a následné kontrolovanie ako kvalitne je poupratované. Toto často vedie k napätým susedským vzťahom a vzniku nezmyselných konfliktov. Je pravdou, že niektoré rodiny nemajú príliš veľa času na vykonanie rajónov, pretože majú dve, tri práce, iní majú zdravotné problémy, ktoré ich v pohybe obmedzujú a niekto je samozrejme už obmedzený vekom. Aby sme nezabudli treba však spomenúť aj tých, ktorí rajóny vykonávajú zodpovedne, venujú im dostatok času a precíznosť, no žiaľ tí sú zväčša obeťami, ktoré musia upratovať viactýždňové znečistenia. Pravidelné upratovanie zbaví všetkých obyvateľov podobných problémov, výmeny názorov a koniec koncov pomôže zlepšiť vzťahy medzi obyvateľmi.

Pri našom týždennom upratovaní vchodu môžete byť pokojní s vedomím, že pravidelné upratovanie udrží spoločné priestory stále pomerne čisté.

  1. Každých 7 dní nájdete vchod úplne čistý

Koho by nepotešilo, keď po celom dni vstúpi do čistého vchodu, kde je vo vzduchu stále cítiť vôňu po upratovaní. A vďaka čomu je tento pocit ešte lepší? No predsa, že ste čistenie nemuseli robiť svojpomocne. Obyvatelia sa ani nenazdajú a opäť prešiel týždeň a náš personál u vás opäť poupratuje. Zabudnite na staré zvyky, kedy ste si na sobotu doobedie nemohli nič plánovať lebo Vás čakali rajóny.

Naši zákazníci už na takéto starosti zabudli a dnes vykonávame každo-týždenné upratovanie pre viac ako 500 vchodov. Čo si o takomto upratovaní myslia naši zákazníci si môžete prečítať tu.

  1. S upratovacím náradím, čistiacimi prostriedkami ani vodou sa nezaťažujete

Keď príde HB CLEANING na týždenné upratovanie, prinesieme si so sebou všetky vlastné čistiace prostriedky, náradie a tiež vodu. Nemusíte nám vo vašom vchode uvoľňovať žiadne priestory na pracovné náradie, všetko si prinesieme v aute. Vodu čerpáme z vlastnej práčovne, preto máte opäť o starosť menej. Upratovací personál má so sebou všetko potrebné a obyvatelia vchodu si nemusia s ničím robiť starosti.

Bez upratovacej služby musíte mať doma lepšie zásobenú skrinku s čistiacimi potrebami a náradím. Popravde väčšina domácností už nevlastní ani klasický mop a metlu, čo vie vykonanie rajónov značte skomplikovať.

  1. Nezabudneme ani na okná v spoločných priestoroch

Umývanie okien na schodisku je ďalšou samostatnou kapitolou pri ktorej sa obyvatelia nevedia dohodnúť. Najčastejšie to pri našich obhliadkach končí zistením, že okná neboli roky umývané. Vymenené plastové okná, pekný vzhľad, no na ich umytie si obyvatelia odmietajú nájsť čas. Je to vo vašom vchode podobne? My umývanie okien zahŕňame do rozsahu prác podľa požiadavky, najčastejšie 1-2 krát ročne. V takomto prípade je o čistotu vo vchode kompletne postarané a obyvatelia nemajú s upratovaním ani najmenšiu starosť.

  1. Pomoc pri starostlivosti o PVC a dlažbu

Zo skúseností a množstva upratovaných vchodov vieme, že častým kameňom úrazu je práve starostlivosť o podlahy. Najčastejšie sa stretávame s bezdôvodne znehodnotenými PVC a dlažbami, ktorých výmena za nové nebola zďaleka lacná záležitosť. Nesprávne a dlho podceňované čistenie aj novej podlahy ju však dokáže znehodnotiť, čo je škoda, keďže nejde o kvantovú fyziku, ale o strojové čistenie, ktorému treba venovať iba čas a skúsenosti. Viac o našom strojovom čistení sa dočítate keď kliknete sem.

Obyvatelia sú ochotní „vyhodiť“ množstvo peňazí za novú podlahu, no jej starostlivosť zanedbajú a časom zájde špinou. V takomto prípade tieto peniaze môžeme považovať už za doslova vyhodené. My vieme dodať PVC a dlažbe pôvodný vzhľad, preto odporúčame z času na čas dať podlahu strojovo vyčistiť a užívať si opäť jej pôvodný vzhľad, keď už si obyvatelia raz za ňu zaplatili.

Strojové čistenie podlahy nie je finančne náročné a výsledok je neporovnateľný, preto odporúčame naším zákazníkom dbať aj na takéto časti vchodu. Najčastejšie registrujeme znečistenie podlahy na prízemiach, kde je pohyb obyvateľov najväčší.

Dôvodov prečo prenechať upratovanie na externú firmu je naozaj mnoho a určite by ste sami vedeli vymenovať ďalšie. Toto je pohľad a odporúčanie v krátkosti z našej strany. Naša spoločnosť HB CLEANING sa venuje komplexnému upratovaciemu a čistiacemu servisu na Slovensku 7 rokov. Pre viac informácií o našich službách navštívte našu webovú stránku www.hbcleaning.sk, ďakujeme.

Posledné príspevky

Sme spoľahlivým partnerom pre Váš čistý objekt. Poskytujeme kvalitné služby, rýchlu odozvu na Vaše požiadavky a podnety a vyškolený 30 členný personál, ktorý sa vždy postará o Vašu spokojnosť.

 

Naše služby

Vyčistíme úplne všetko !

Pozrite si našu ponuku služieb.